Група № 9 «Бджілки»

Дитина – це не глечик, який треба наповнити , а факел , який треба запалити. А для цього потрібно самому горіти!/Files/photogallery/805/DSC_0110.JPG

Вихователь

/Files/photogallery/805/9.JPGГуменюк Валентина ЯрославівнаГуменюк Валентина Ярославівна
Освіта: середня спеціальна

«Яке це щастя , коли до тебе тягнуться діти! Хочуть, щоб ти стала частинкою їхнього життя , як ти бачиш їх розвиток, позитивні зміни і зрушення».

Питання, над яким працює група:

Формування екологічної компетентності через використання пошуково-дослідницької діяльності.

/Files/photogallery/805/DSC_0127.JPGКолектив нашої групи, працюючи над реалізацією проблемного питання, багато уваги приділяє створенню предметно – ігрового, динамічного, розвивального середовища групи.

Ми не просто намагаємося наповнити центри розвитку великою кількістю іграшок, а й зробити їх зручними, комфортними, затишними для дітей.

Велику підтримку та допомогу отримуємо від батьків.

На сьогоднішній день група оснащена всім необхідним для повноцінного розвитку та виховання наших діток. Привітна роздягальна кімната кожного дня зустрічає своїх вихованців, які з великим задоволенням відвідують нашу групу. Хочеться звернути увагу на затишну спальню, яка створує затишок і комфорт.

/Files/photogallery/805/DSC_0101.JPG/Files/photogallery/805/DSC_0074.JPG/Files/photogallery/805/DSC_0036.JPG/Files/photogallery/805/S7301058.JPGУ нашій групі злагоджена,спокійна атмосфера,яка є результатом тісної співпраці, партнерської взаємодії та дружелюбних відносин.

Велику увагу ми звертаємо на формування екологічної компетентності у пошуково - дослідницькій діяльності. Вчимо оберігати та любити природу, навколишннє середовище в якому живемо.