Група №4

Група №4

/Files/images/Інсценізація казки (2).JPGНаша група "наймолодша".

Створена у вересні 2011 року, група поки єдина в Києві. Завдяки зусиллям керівництва в групі створені всі необхідні умови для щоденного перебування дітей з порушенням слуху в дитячому навчальному закладі загального типу і їх навчально-виховного процесу.

Спецгрупа поки /Files/photogallery/808/В¦дкрите заняття з розвитку мовлення (2).JPGВідкрите заняття з розвитку мовлення складається з восьми дітей (що є нормою, встановленою державою, для такої групи), які, нарешті, можуть щодня і протягом всього дня знаходитися в колективі однолітків.

З нашими дітками працює сурдопедагог-логопед, два вихователі та помічник вихователя. Щодня, протягом дня з дітьми проводяться рухливі, сюжетно-рольові, дидактичні та інші види ігор; фронтальні та індивідуальні заняття /Files/photogallery/808/В¦дкрите заняття з розвитку мовлення (3).JPGВідкрите заняття з розвитку мовлення логопеда і вихователів; фізична культура; музичні заняття; заняття психолога; образотворча діяльність (малювання, ліплення, аплікація та виготовлення іграшок з природного матеріалу).

Нарівні однолітками вони беруть участь в естафетах, святах, ранках і відчувають повноправними членами величезного колективу.

Працює наша група з 8.00 до 18.00, що дає можливість не тільки дітям, але і їхнім батькам працювати.

/Files/photogallery/808/Вис¦вання рослин (2).JPGВисівання рослинГрупа функціонує лише рік, однак результати реабілітації дітей з порушенням слуху просто вражаючі: діти постійно спілкуються між собою протягом дня, вони грають в сюжетно-рольові ігри (навіть без допомоги дорослих), діти вміють правильно будувати речення, робити звуковий аналіз слів, читати , рахувати, писати вивчені букви і цифри, вони охоче вчать вірші напам'ять, співають і танцюють (за бажанням батьків діти відвідують заняття з хореографії).

Неоціненний внесок і компанії РЕХАУ-тепер в нашій групі тепло навіть у найлютіші морози.

/Files/photogallery/808/Вис¦вання рослин (3).JPGВисівання рослинЗ вересня 2012 року у нашої групи з'явилися дорослі друзі-волонтери МБФ Планета Взаємодопомоги. Завдяки їх зусиллям в групі встановлена ​​спеціальна комп'ютерна програма Живий звук, яка допоможемо діткам в розвитку мови, придбано офісне обладнання для роботи з програмою. У проекті, спільно з Інститутом спеціальної педагогіки створення консультативно-навчального центру для батьків.

/Files/photogallery/808/Заняття з розвитку др¦бно¬ моторики.JPGЗаняття з розвитку дрібної моторики

/Files/photogallery/808/Заняття з ф¦зкультури (4).JPGЗаняття з фізкультури/Files/photogallery/821/DSCN0458.JPGВідкрите заняття з хореографії /Files/photogallery/820/DSCN0616.JPGЗустріч 2013 року

Новорічний фотоальбом