Група № 3

Вас вітає група «Метелики»

Вихователі:

/Files/photogallery/790/Валентина_Валентиновна.jpgГаращенко Валентина ВалентинівнаГаращенко Валентина Валентинівна

Освіта: спеціальна педагогічна; Педагогічний стаж – 10 років.

/Files/photogallery/790/iв.jpgНіколаєнко Ірина ПетрівнаНіколаєнко Ірина Петрівна

Освіта: вища, викладач ВНЗ, документознавець, менеджер з адміністративної діяльності; Педагогічний стаж – 4 роки.

Кредо: Бути вчителем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхнена праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, людяністю.

Вірш про виховательку

Щоб навчатись, розвиватись в дитсадок йдемо зраненька.

Вже здалека зустрічає Вихователька рідненька.

В дитсадку вона, як ненька, приголубить, посміхнеться,

Групу прикрасить гарненько, казку дітям прочитає.

А якщо є хтось нечемний, Вихователька накаже:

Дасть цікаву добру книжку розглядати наодинці.

/Files/photogallery/790/IMG_3031.JPGНа заняттях так цікаво: кубики в рядок складаєм,

/Files/photogallery/790/IMG_3019.JPGПишем палички в лінійку, ліпим дерево і білку.

Виховательці даруєм свою шану, хист і вміння.

А увечері мамуся люба, рідна, мила

Забирає нас додому, щоб ми вдома /Files/photogallery/790/IMG_3005.JPGЗ вихователем ми пісню дружньо весело співаєм відпочили,

Щоб набратись сил на завтра,

Щоб в садок ми йшли зраненька,

І щоб знову нас навчала - Вихователька рідненька!

/Files/photogallery/790/DSC03513.JPGІ всі разом в коло ставши хоровод ведем завзято.

/Files/photogallery/790/DSC03517.JPGВ дитсадку заняття, дітки, пісеньки, казки та ігри.