Група №2

Наша група № 2

«Промінці»

Наче пальчики в руці , Ми – сонечка промінці./Files/photogallery/789/IMG_6139.jpg

З «промінцями» працюють:

/Files/photogallery/794/IMGP3644.JPGОвдій Олена МихайлівнаОвдій Олена Михайлівна

Педагогічній стаж: 33 роки. Дві дошкільні освіти.

Досвід роботи: 26 років завідуюча ДНЗ № 819. З 2009 року працює в ДНЗ № 693 «Волошка».

Професійні якості: безмежна любов до дітей. Протягом дня успішно виконую функцію «мама».

/Files/photogallery/789/BtW_Q5OvzA4.jpgТеслюк Тетяна МиколаївнаТеслюк Тетяна Миколаївна

Освіта – вища технічна.

В ДНЗ №693 «Волошка» працює з 2012 року. Має потенціал виховувати та навчати дітлахів. Замінює дітям в садочку маму. Ставлення до діточок, як до своєї власної доньки.

Діденко Вікторія Анатолівна

«Головна «няня Віка» - помічник вихователя, доглядає дітей чуйно й добросовісно.

З роздягальні вранці починається наш день. Ой, яка важка робота справлятися з «ліпучками» та кнопками.

/Files/photogallery/789/IMG_6133.jpgВіршики про нас:

Любимо природу,
Квіти поливати,
Бо вони щоранку
Раді нас вітати.

/Files/photogallery/789/IMG_6161.jpgМи дуже любимо гуляти Листочки восени збирати…

Цілий день працюємо,
Граємось, танцюємо.
А настане відпочинку час
Нам є де затишно поспать

Іграшок багато для дітей придбали,
Щоби веселіше діти з нами грали,
Бо до школи рано йти іще малятам,
Треба підростати нашим дошкільнятам!

/Files/photogallery/789/IMG_6128.jpgЩоб поїсти смачно Треба працювати Нашій Вікі-няні Любим помогати

/Files/photogallery/789/IMG_6142.jpgДружні та веселі, В нашій сонячній оселі.