Наші вчителі

Психолог

/Files/photogallery/787/IMG_4840.JPGМарчук Ольга ЛеонідівнаМарчук Ольга Леонідівна

Освіта: вища педагогічна. Закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова
Педагогічний стаж: 4 роки

"Робота психологом для мене являється покликом душі. Це можливість діяти,змінювати проблему на позитивну ситуацію, допомагати розвиватись малюкам і дорослим. ДНЗ №693 «Волошка» має багато різних груп із чудовими малюками. Хочеться створити для них якомога найсприятливіші, комфорті умови для розвитку не тільки пізнавальної діяльності, але і для особистості в цілому".

/Files/photogallery/787/SAM_1823.JPGЯкубович Ірина Василівна – інструктор з фізичної культури.Якубович Ірина Василівна – інструктор з фізичної культури.

Освіта – вища, закінчила Рівненський державний педагогічний інститут імені Мануїльського, вища кваліфікаційна категорія.
Педагогічний стаж – 28 років.

Ціль: збереження і зміцнення здоров’я дітей, формування у дітей навичок здорового способу життя.

Кредо: «Хто здоровий і сміється – все тому в житті вдається»

В своїй роботі використовую сучасні види і форми організації фізичної підготовки дітей.

Працюю в тісному контакті з педагогами дитячого садочка.

Мій педагогічний пріоритет – індивідуальний підхід до кожної дитини на основі врахування його інтересів і можливостей.

Ціль роботи – зміцнення здоров’я дитини і поліпшення її рухової активності з врахуванням індивідуальних можливостей і здібностей.

Мій рецепт молодості:

Систематично вживаю:

- бальзам мудрості;

- коктейль творчості;

- каву бадьорості;

- відвар пунктуальності;

- настій терплячості;

- екстракт людяності.

І пропоную всім цей рецепт, кого зустрічаю на своєму шляху.

/Files/photogallery/787/Хореограф.JPGСирітка Алла Михайлівна – педагог по хореографії. (керівник хореографічного гуртка).

Рух - це життя, а жити треба вміти красиво! Саме тому я вибрала професію хореографа! Творча, артистична, весела, комунікабельна, люблю дітей.

«Вам никогда не удастся создать мудрецов, если вы будете убивать в детях шалунов.» Ж.Ж. Руссо.

Терещук Анжелела Миколаївна

Посада: дефектолог спец.групи №4.

Закінчила університет ім. М.П.Драгоманова з відзнакою за спеціальністю сурдопедагогіка та спеціальна психологія.

Вихователь групи дітей з особливими освітніми потребами, серед яких є: слабочуючі, коклеарно-імплантовані, діти із ЗПР, з аустичними проявами.

В роботі з ними використовується безліч методів для подолання певних недоліків психофізичного та розумового розвитку.

Навчання проводиться як індивідуальне, так і групове. В основу беруться принципи принципи розвитку слухового сприймання, розвитку фонематичного слуху, збагачення та розширення кругозору дітей.

Розвиток мовлення дітей відбувається на щоденних заняттях (комплексних) з використанням методики глобального читання (картки Домана), аналітико-синтетичного методу (Ф.Ф.Рау, Н.Ф.Слезіна), комунікативній системі С.А.Зикова та безліч інших методів.

Головна мета роботи - це наблизити наших діток до рівня розвитку нормальночуючих дітей - однолітків. Для цього у нашому закладі існують всі необхідні для цього умови.

Також ми намагаємось використовувати альтернативні методи: піскотерапія, казкотерапія, власноруч виготовляємо фарбу і малюємо, тим самим розвиваючи творчий потенціал дітей.

/Files/photogallery/787/Муз.кер..JPGМузичний керівник

/Files/photogallery/787/Ангичанка.JPGВикладач англійської мови